Denizli Masaj

Denizli Masaj

Klasik Masaj

Genellikle vücudun yeni güne zinde ve dinç başlamasına ya da yaşamın gündelik yorgunluğunu ve sıkıntılarından kurtulmak amacı ile yapılan genel dinlenme  yöntemi olarak kullanılan masaj türüdür. Denizli Klasik Masaj'da en çok aranan salonumuz Denizli'de ki en iyi Masözlerimizin çığır açan teknikleri ile Denizli Masaj Salonu olarak vazgeçilmezler arasına girmiştir.

Profesyonel Masözlerimizin vücuda kısmen "Lokal" veya tamamen uyguladığı klasik masaj ile kan dolaşım hızını artırarak dokuları, hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler, kas gelişimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirdiği uzmanlar tarafından söylenmektedir.

Farklı isimlerde de anılmaktadır; Spor Masajı, Derin Doku Masajı ve Aromaterapi masajı olarak da anılmaktadır.


Birçok profesyonel sporcu, bütün bir antrenman programına yalnızca egzersiz değil, aynı zamanda düzenli bir masajın da dahil edilmesi gerektiğini savunuyor.

Bütün spor dalları farklı kas gruplarını farklı biçimlerde kullandığı için, nitelikli bir spor masajı terapistinin kas ve iskelet sistemi hakkında bilgi sahibi olması ve her bir sporcu için nasıl tedaviler uygulaması gerektiğini bilmelidir. Şifalı Dallar Masajı konusunda uzman olan Şifalı Dallar Salonu şimdi tüm sporcularımızı rahatlamaları için beklemektedir.

Spor Masajı genellikle, İsveç Masajı, Derin Doku Masajı, Miyoterapi, Akubası gibi diğer masaj terapisi türlerinden destek alır.

Baş Boyun Ve Omuz Masajı


Hindistan'da binlerce yıldır uygulanmakta olan geleneksel bir masaj türüdür. Ailelerde kuşaktan kuşağa öğretilerek günümüze ulaşmıştır. Sadece baş, boyun ve omuza yönelik bir masaj türüdür.

Özellikle baş ağrısı, migren, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmalar  gibi farklı sorunların giderilmesinde oldukça etkili olduğu bilinmektedir. Saçı ve saç derisini besleyici etkisi nedeni ile de saçın güçlenmesi ve sağlığını kazanmasında oldukça faydalıdır.

Denizli Baş Boyun Masajı, Denizli Omuz Masajı konularında uzman olan Şifalı Dallar Olarak masaj konusunda uzman profesyonel bayan masözleri ile sizleri rahatlatmak için bekliyor.

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Denizli Alfa Bioenerji

BİOENERJİ TEDAVİSİ NASIL YAPILIR?

Yorumlar

İşinde son derece bilgili. Güler yüzlü ve çok ilgili birisi. Herkese tavsiye ederim.

Sibel G.

5 Yıldız

ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim Hizmetlerinizden çok fayda gördüm. Teşekkür ederim.

Ayşe M.

5 Yıldız

Mesleğinde başarılı Yasemin hanıma ilgisi içinde ayrıca teşekkürler. Herkese tavsiye ederim.

Oylum P.

5 Yıldız