Hakkımızda

Masaj ve terapi alanında hizmet veren Şifalı Dallar birmilyonnokta.com sitesi üyelerinden sadece birisidir. Günün yorgunluğundan veya yaşanılan streslerden dolayı vücudumuz gerilebilir. Bu gerginlikten ve kasılmalardan kurtulmak için iyi bir masaj hizmetinden faydalanmak gerekir. Ölü derilerden kurtulmak ve daha canlık bir cilde sahip olmak için de düzenli aralıklarla hamama gidip kese gibi hizmetleri denemelisiniz.

Şifalı Dallar merkezimizde alanında uzman arkadaşlarımız çalışmaktadır. Sizlere hizmet verirken profesyonel olarak çalışmaya çok dikkat ediyoruz. Vücudunuzun veya sizin ihtiyacınız olan hizmeti vererek ruhunuzu ve bedeninizi dinlendiriyoruz. Salonumuz temiz ve düzenli bir şekilde sizleri bekliyor. Kaliteli ürünlerle yaptığımız hizmetlerimizle sizlere şifa olmaya çalışıyoruz.

Manuel ve medikal masaj terapilerimizle vücudunuzdaki negatif enerjiyi alarak sizleri rahatlatıyoruz. Baş ağrıları, migren tedavileri, romatizmal rahatsızlıklar, panik atak, uykusuzluk gibi rahatsızlıklarınıza alfa bioenerji uzmanımız tarafından tedavi yapılacaktır. Kişiye özel arınma, şifalanma ve yenileme çalışmalarımızla daha güzel yarınlara olumlu olarak bakacaksınız. Haftanın yedi günü kesintisiz hizmet süreçleriyle çalışıyoruz. Düzenli olarak seanslara katılarak ve azim, sabır ile daha güzel bir geleceğe hazırlanacaksınız.

Uzman hocalarımız eşliğinde sorunsuz hizmet alacaksınız. Sizlerin maddi ve manevi zarar görmemesi adına büyük bir hassasiyet içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Alfa bioenerji, terapi, masöz, refleksoloji, manuel masaj, medikal masaj gibi hizmetlerimizle sizleri salonumuza bekliyoruz. Denizli hamam sauna ve masaj salonu alanında verdiğimiz güvenilir ve profesyonel hizmetle tercih edilmeye devam edeceğiz.

Öne Çıkarılanlar

Denizli Alfa Bioenerji

BİOENERJİ TEDAVİSİ NASIL YAPILIR?

Yorumlar

Mesleğinde başarılı Yasemin hanıma ilgisi içinde ayrıca teşekkürler. Herkese tavsiye ederim.

Oylum P.

5 Yıldız

İşinde son derece bilgili. Güler yüzlü ve çok ilgili birisi. Herkese tavsiye ederim.

Sibel G.

5 Yıldız

ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim Hizmetlerinizden çok fayda gördüm. Teşekkür ederim.

Ayşe M.

5 Yıldız